angajare instalator

SC Energoinstal Premium SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Post full-time pt functia de instalator (preferabil cunostinte sudor) in instalatii utilizare gaze naturale (executii instalatii utilizare noi, remedieri instalatii gaze existente, verificari si revizii instalatii gaze).
Program de lucru de luni pana vineri intre 8.00-17.00 cu salar fix 1.900 lei iar ore suplimentare (se fac aproximativ 2 ore zilnic si 5 ore sambata) sunt platite extra.
Dupa o perioada de 4-6 luni (in functie de acomodarea la mediul de lucru) se negociaza salarul.
Se va merge 2 zile la proba de lucru in teren, proba ce va fi platita cu 50 lei/zi.

CERINTE

- experienta de min 2 ani in instalatii termice/sanitare
- varsta maxima de 38 de ani
- permis de conducere OBLIGATORIU
- cunoasterea sudurii electrice constituie un avantaj
- preferabil nefumator
- serios, cu capacitate de munca, prezentabil, spirit de echipa, punctual, profesionist

BENEFICII OFERITE

Etape angajare:
-Transmitere CV cu poza pe adresa de e-mail contact@energoinstalgaze.ro
-Interviu telefonic
-Interviu direct
-Proba de lucru 2 zile

Societatea noastra se ocupa cu proiectarea, executia, verificarea si revizia instalatiilor de gaze.
Suntem in prezent o echipa de 40 de oameni care doresc sa ridice standardele in instalatiile de gaze.