Angajare inginer (proiectare,executie) instalatii

ZAL INVESTMENTS COMPANY SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

 preluarea temei de proiect si realizarea documentatiei de proiectare la termenele solicitate
 coordonarea cu celelalte specialitati din cadrul proiectului
 participarea la derularea executiei optional (ofertare, contractare, suport tehnic al echipelor de executie etc.)

CERINTE

 utilizare AutoCAD si Microsoft Office
 abilitati de comunicare
 dorinta continua de dezvoltare
 spirit de echipa
 disponibilitate pentru intalniri cu clientii si furnizorii de materiale

BENEFICII OFERITE

Bonusuri in functie de realizari

Firma Zal (Investments Company) S.A. este o companie infiintata in 1994 cu domeniul principal de activitate - proiectare si executie instalatii electrice, termice, sanitare si de automatizare pentru diverse categorii de lucrari , de la instalatii complexe pentru rafinarii la instalatii pentru birouri si locuinte ( www.zal.ro)