3500-4000 Lei! Angajare bona interna (cu cazare), fetita 1 an, Bucuresti, 2 weekenduri libere. Tel.0726.33.44.03, 0721.79.64.68 URGENT!

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Familie din zona Baneasa (Stejarii) angajeaza o bona interna cu experienta si recomandare (scrisa sau prin telefon). Fetita are 1 an. Cerinte: experienta ca bunica sau bona, in putere, nefumatoare, extrem de blanda, iubitoare si atenta la detalii.
Asiguram cazare, masa, bonusuri si un salariu minim de 3500 Lei.

Va rugam sa trimiteti cv dvs la marinadavida(at)outlook.com
Detalii la 0721796468, 0726334403, 0213135959
Agentia noastra, Cleaning & Babysitting RO practica un comision de 20% din primul salariu.
Oferim seriozitate si garantia locului de munca oferit. Suntem o agentie cu experienta din anul 2004. Angajare imediata! www.cleaning-babysitting.ro

CERINTE

Experienta cu copiii de 1 an (ca bona sau bunica), blandete si rabdare, creativitate si dorinta de a lucra pe termen lung.

BENEFICII OFERITE

3500-4000 lei, cazare, masa si 2 weekenduri libere/ luna.

Agentie de recrutare cu experienta de peste 14 ani in domeniul personalului casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie.
tel. 021.313.59.59, 0721.796.468, 0726.334.403
www.cleaning-babysitting.ro