Angajare ASISTENTA MEDICALA

ABC EURODENT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atributiile asistentei medicale in clinicile ABC Eurodent includ asistarea medicului la diversele manopere stomatologice, sterilizarea instrumentarului, igienizarea cabinetului, programarea pacientilor, secretariat. Cunosterea limbii engleze reprezinta un avantaj.

CERINTE

CE CAUTAM? O persoana dinamica, pozitiva, profesionista, cu studii finalizate de asistent medical generalist; este obligatorie cunoasterea materialelor, manoperelor si instrumentarului specific stomatologiei.

BENEFICII OFERITE

CE OFERIM? Salariu atractiv, bonusuri anuale pentru vechime si performanta, sesiuni de training specific, echipament de lucru.

ABC Eurodent, prezenta in piata stomatologica bucuresteana din 2007, cu patru clinici moderne in sectoarele 3 si 6 ale capitalei, va pune la dispozitie aparatura moderna, personal calificat si profesionist pentru rezolvarea cu succes a tuturor problemelor dumneavoastra dentare!