Angajam Vanzatori

S.C. Anomis Star S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

S.C. Anomis Star S.R.L. este o companie ce activeaza in domeniul alimentar (mezelarie, bacanie, lactate, etc.)

Domeniul Job-ului oferit: Vanzatori in domeniul alimentar.

Responsabilitati:
- vanzarea produselor alimentare (mezeluri / bacanie / lactate etc) catre clientii magazinului si incasarea banilor folosind casa de marcat;
- feliarea produselor alimentare (atunci cand acest lucru este solicitat)
- organizarea si curatarea spatiului de lucru
- receptionarea marfurilor si expunerea acestora pe rafturi;

Adresa punctului de lucru: Soseaua Istriei nr. 24-26, bl. 24-26, parter de bloc, sector 3, Bucuresti.

Pentru mai multe detalii ne puteti contacta si pe adresa de email: anomis.star@gmail.com sau la numarul de telefon: 0724590850.

CERINTE

Candidatul Ideal:
- cel putin 1 an experienta in vanzari in domeniul alimentar;
- experienta in a lucra cu feliatorul alimentar sau cu casa de marcat reprezinta un plus;
- bune abilitati de comunicare si organizare;
- atentie la detalii;

BENEFICII OFERITE

Oferim:
- remuneratie atractiva in functie de performanta;
- sansa de a invata alaturi de noi si de a face parte dintr-o echipa de profesionisti;
- un mediu de lucru placut ce te va ajuta sa te dezvolti;