Punct farmaceutic veterinar angajam tehnician veterinar Bucuresti sector 4

SC Ascentis Land srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitatile principale presupun:
1/realizarea targetului prin vanzarile de produse;
2/mentinerea relatiei cu clientii si promovarea activa a produselor companiei;
3/mentinerea relatiei cu furnizorii si realizarea/ urmarirea si inregistrarea comenzilor
4/ depozitarea, manipularea si aranjarea produselor la raft cf. politicii companiei, efectuarea periodica a inventarului
5/intocmirea la timp a documentatiei primare

Program de lucru : sambata 8-16 si duminica 8-14

CERINTE

Candidatul ideal trebuie sa fie carismatic, sa posede capacitate de integrare sociala mare, sa aiba placerea de a interactiona cu clientii, sa fie o persoana amabila, rabdatoare, iubitoare de animale (preferabil posesoare de catei/pisici), sa posede spirit commercia si gandire aplicata spre dezvoltarea afacerii.

BENEFICII OFERITE

Prime si bonusuri in functie de realizari.

DESCRIEREA FIRMEI

Petshop si punct farmaceutic veterinar