ANGAJAM VANZATOR MAGAZINE DE PLANTE

trias amway

Job expirat

RESPONSABILITATI

Grupul Floraria Tria's angajeaza vanzatori si decoratori pentru magazinele proprii din Bucuresti
Responsabilitati:
- Vanzarea produselor firmei (flori, plante, accesorii pentru plante etc)
- Intretinerea plantelor din magazin
- Evidenta stricta a actelor de magazin si a banilor
- Evidenta stricta a stocului
- Elaborarea de comenzi catre sediu pentru intretinerea stocului

CERINTE

Cerinte:
- studii minime liceul
- experienta in vanzari pe orice alt domeniu sau pe florarie
- afinitate pentru domeniul plantelor
- punctualitate, promptitudine, amabilitate in relatia cu clientii si colegii
- curatenie obligatorie atat personala cat si la locul de munca.Cerinte:
- curatenie obligatorie atat personala cat si la locul de munca.

BENEFICII OFERITE

Se lucreaza o zi (9-21) si apoi o zi liber. Se da un weekend liber la 2 saptamani.
Carte de munca obligatoriu din prima zi.
Salariu: 1000 de lei pentru prima luna (de proba si pregatire) si 1300 de lei in rest plus bonusuri ocazionale in functie de vanzari. Pentru inscriere la interviu se face obigatoriu programare telefonica la numarul 0751-136-426 (Ciprian Saplacan).

DESCRIEREA FIRMEI

magazine florarii