Angajam Vanzatoare

OFY GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca te regasesti in cerintele de mai jos, te asteptam cu drag in echipa noastra de vanzari:

- Bune abilitati de comunicare, amabila, zambitoare;
- Persoana serioasa, foarte bine organizata, atenta la detalii;
- Cu perspective si dorinta de a evolua profesional;
- Placere de a lucra in domeniu fashion
- Disponibilitate pentru contract pe termen lung

CERINTE

In ce consta activitatea zilnica:
- Consilierea clientilor;
- Prezentarea produselor si realizarea de tinute pentru diferite momente ale zilei,urmarind satisfacerea cerintelor clientilor;
- Crearea si dezvoltarea relatiilor cu clientii;
- Expunerea produselor la raft intr-o maniera estetica si usor accesibila clientilor;

BENEFICII OFERITE

-Salariu motivant+prime lunare din vanzari;
-Preturi speciale pentru angajati;
-Vacanta gratuita 2 persoane dupa 1an+ vechime in cadrul firmei:
-Contract de munca pe perioada nedeterminata;
-Posibilitatea de evolua pe o functie superioara;
-Un job stabil alaturi de o echipa tanara si dinamica si creativa;

DESCRIEREA FIRMEI

Comert cu imbracaminte ,incaltaminte si accesorii de dama.
Brand romanesc cu o vechime de peste 18 ani.