Angajam urgent menajera 5 zile/luna.

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajeaza menajera cu experienta si recomandari pentru o casa in zona Prelungirea Ghencea si pentru birouri in zona Drumul Taberei. Program: 1 data la 2 saptamani se va face curatenie la birouri in zona Drumul Taberei si 1 data pe saptamana se va lucra la casa in zona Prelungirea Ghencea, unde atributiile vor fi curatenie, calcat, spalat. Salariul: 100 lei pe zi. Angajare imediata.

CERINTE

Menajera cu experienta si recomandari pentru o casa in zona Prelungirea Ghencea si pentru birouri in zona Drumul Taberei. Program: 1 data la 2 saptamani se va face curatenie la birouri in zona Drumul Taberei si 1 data pe saptamana se va lucra la casa in zona Prelungirea Ghencea, unde atributiile vor fi curatenie, calcat, spalat. Salariul: 100 lei pe zi. Angajare imediata.

Agentie de recrutare bone si menajere cu experienta de peste 10 ani in domeniu. Recrutare personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie; ingrijire batrani/ bolnavi la domiciliu.