Angajam urgent lacatus constructii metalice Bucuresti

SC VERMAR INSTAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-ajuta la executia confectiilor metalice din santier;
-monteaza pe santier atat subansamblele ce intra in componenta structurilor metalice( stalpi, grinzi, pane etc.) cat si alte elemente de tinichigerie;
-debitarea profilelor la cote;
-polizarea si slefuirea imbinarilor;
-montaj la fata locului.

CERINTE

-seriozitate;
-cunostinte minime de citirea desenelor de montaj;
-posibilitatea de a lucra la inaltime;
-putere de munca;
-fara probleme cu alcoolul;
-cunostinte de sudura constituie avantaj.

BENEFICII OFERITE

Plata salariului se face intotdeauna la timp.

Firma de instalatii proiecteaza si executa lucrari in domeniul instalatiilor sanitare, termice, apa, si canalizare. Alaturi de o echipa experimentata oferim servicii de inalta calitate in domeniul instalatiilor pe raza Municipiului Bucuresti si imprejurimi.
Datorita faptului ca fiecare este unic in felul sau, rolul nostru este de a ne adapta nevoilor fiecarui client si de a satisface cele mai inalte standarde. Indiferent de amplitudinea lucrarilor, fiecare necesitate va fi tratata cu promptitudine si seriozitate.