ANGAJAM URGENT IZOLATOR TEVI

C&G FIRESTOP TEHNOLOGY

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
• Efectuarea lucrarilor de izolatie: tevi, cochilii, tubulaturi de ventilatie;
• Izolarea golurilor de trecere si a rosturilor constructive;
• Inlaturarea izolatiei existente si curatarea suprafetelor si montarea noii izolatii;
• Folosirea de materiale precum vata minerala, invelis din folie de aluminiu;
• Asamblarea materialelor conform schitelor si desenelor tehnice;
• Intocmirea necesarului de materiale;
• Intretinerea bunurilor componente si utilizarea echipamentului individual de protectie;
• Respectarea regulilor de securitate si a instructiunilor de lucru;
• Pastrarea locului de munca curat si in siguranta;

Descrierea companiei: Compania C&G FIRESTOP TEHNOLOGY, cu sediul in Bucuresti, a fost infiintata in anul 2010 cu scopul de a oferi servicii de inalta calitate in domeniul Protectiei Pasive la Incendiu .
Efectuam lucrari de etanseitate la foc pentru golurile de trecere si pentru rosturile constructive, in urmatoarele domenii: consultanta, proiectarea si executia sistemelor de etanseitate la foc pentru golurile de trecere a diverselor tipuri de instalatii, si pentru rosturile constructive, rosturile de dilatare si rosturile de imbinare.

Salariul se va negocia in urma interviului.

Trimiteti CV-ul in romana pe adresa:
office@tehnica-antifoc.ro
www.tehnica-antifoc.ro

CERINTE

Cerinte:
• Minim liceul terminat;
• 3 ani experienta;
• Permis de conducere B-constituie un avantaj;
• Disponibilitate pentru deplasari in tara;
• Cunoasterea limbii engleze-constituie un avantaj;
• Capacitatea de a citi planurile tehnice ale lucrarii

Abilitati:
• Lucru individual si lucru in echipa;
• Calitate in munca prestata;
• Motivat;
• Precizie si meticulozitate;