ANGAJAM TEHNICIAN / MUNCITOR MENTENANTA SPATII COMERCIALE

CHANCE ENTERPRISE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- abilitati in ceea ce priveste retelele de electricitate, instalatii sanitare, ferestre si usi, lucrari intretinere zidarie, lucrari amenajari interioare,
- abilitati generale despre sudura, lacatuserie si intretinere auto.

CERINTE

-Seriozitate, pricepere, implicare si disponibilitate la deplasari.
-Varsta minima 30ani.
-Domiciliul stabil in Sectorul 2 sau Ilfov.
-Permis cat. B.

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv;
- Loc de munca stabil;
- Posibilitati reale de promovare in functie de performante;
- Mediu de lucru placut.

SC CHANCE ENTERPRISE SRL desfasoara din 1994, activitati de comert cu o gama diversificata de bunuri de larg consum: produse alimentare preambalate, dulciuri, ape minerale, racoritoare, bauturi alcoolice, cafea, tigari, condimente, masline,conserve de carne, legume si fructe, paste fainoase, faina ambalata si vrac, napolitane, ceaiuri, produse de curatenie, produse de igiena personala, detergenti etc.