Angajam tapiter

SC TROPICANA 91 SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Tapiter cu experienta in reconditionare sau retapitare canapele. fotolii, scaune si alte produse tapitate.

CERINTE

Candidatul ideal
Tapiter cu experienta in reconditionare sau retapitare canapele. fotolii, scaune si alte tipuri de mobilier.
Cautam un tapiter cu experienta si serios.

Descrierea jobului
Tapiterul are ca responsabilitati retapitarea mobilierului ajuns la atelier urmând toate procedurile ce necesita finalizarea acestuia. Desfacerea tapiteriei, pregatire si tapitarea produsului.

BENEFICII OFERITE

Oferim un salariu atractiv inca din prima zi de lucru: 2000 lei/lunar
Decontam transport
Carte de munca
Conditii de munca foarte bune, clectiv tanar si dinamic

Societatea noastra a fost infiintata in 1991 cu activitate in domeniul HORECA, acum suntem prezenti in mai multe domenii de activitate printre care de mai bine de 8 ani in domeniul serviciilor de retapitare si reconditionare mobilier tapitat si productie de mobilier pentru HORECA.
Suntem bucurosi ca in tot acest timp am acumulat un portofoliu de clienti impresionant si intentionam sa ne extindem serviciile pe viitor.