Angajam tamplar / dulgher

Expodesign

Job expirat

RESPONSABILITATI

lucrari de tamplarie, productie mobilier

CERINTE

Bun organizator si autodidact,
Serios si bine organizat
Dispozitie pentru program prelungit si deplasari
Abilitati de comunicare cu clientii si sociabil
Posesor carnet de conducere

CV-urile se trimit pe expodesign.consulting@gmail.com

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv - se stabileste in urma unei discutii
Contract pe perioada nedeterminata

Oferim servicii complete de proiectare si realizare de standuri expozitionale pentru targuri si expozitii de peste 15 ani. Utilajele moderne de debitare si prelucrare a palului melaminat, depozitele proprii din Bucuresti si Germania si flota auto proprie ne ofera posibilitatea de a realiza orice fel de sisteme de prezentare si standuri expozitionale personalizate sau pe sisteme expozitionale modulare.
Suntem activi in marile complexe expozitionale din Romania si Europa si amenajam anual peste 10.000 de metri patrati de standuri pentru clientii nostri, acest lucru fiind garantia pentru seriozitatea si profesionalismul nostru.