Angajam stivuitoristi Reach Truck

Gel Logistic Staffing

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societate franceza angajeaza pentru depozitele sale din partea de vest a Bucurestiului (6-7 km de la statia de metrou Pacii):

CERINTE

--EXPERIENTA pe stivuitor cu incarcare laterala- tip-REACH TRUCK
-atestat ISCIR valabil
-seriozitate

BENEFICII OFERITE

- transport GRATUIT din oras (Metrou Pacii) si localitati din judetele Arges, Dambovita, Giurgiu, Teleorman (7 trasee)
- pachet salarial fix (2200 ron brut)+ BONUS de performanta (500ron brut)
- bonuri de masa pentru fiecare zi lucrata
- contract de munca legal
- formare la locul de munca

Daca indepliniti conditiile cerute, nu ezitati sa ne contactati .

Créé en 2010 près de Lyon, GEL Groupe est devenu en quelques années le spécialiste des services innovants dans le secteur des ressources humaines grâce à 4 dispositifs principaux : GEL, Equip’, Jobweb et Flexicurity.