Angajam soferita-distribuitoare pentru Brutaria MamaPan

FUNDATIA CENTRUL PARTENERIAT PENTRU EGALITATE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam soferita-distribuitoare in Bucuresti pentru intreprinderea noastra sociala nou infiintata in domeniul panificatiei (paine cu maia si alte produse speciale de panificatie din ingrediente naturale). Distributia se face cu masina brutariei. Program full time

CERINTE

Cerinte:
- Experienta ca sofer - distribuitor minim 1 an
- Foarte bune capacitati de organizare, planificare
- Permis de conducere categoria B
- Mama care isi creste singura copilul/copiii sau femeie cu mai mult de 2 copii minori
- Domiciliul/resedinta in Bucuresti sau judetul Ilfov

Principalele responsabilitati:
- Participa la preluarea si predarea produselor luand la cunostinta eventualele neconcordante dintre facturi si marfa, semnand procesul verbal de constatare diferente;
- Se asigura ca facturile si avizele de insotire marfa sunt corect completate;
- Raspunde de integritatea produselor preluate din Brutarie pana la livrare;
- Desfasoara intreaga activitate in conformitate cu principiile stabilite de organizatie in domeniul calitatii:
- respectarea graficului de livrare;
- fara reclamatii in livrare;
- fara pagube materiale si accidente;
- Incarca/descarca marfa in/din autoutilitara aflata in dotarea Brutariei MamaPan;
- Mentine in mod obligatoriu aspectul ingrijit al autoutilitarei, atat exterior, cat si interior;
- Respecta procedurile auto de exploatare, procedurile de intretinere si verificare autovehicule valabile in organizatie;
- Completeaza foaia de parcurs la fiecare rubrica si o preda sefului ierarhic direct.

BENEFICII OFERITE

Pachet oferit:
Salariu net de 1.800 RON, telefon.

Perioada de proba 3 luni, in care se va urmari adaptarea la cerintele postului.

DESCRIEREA FIRMEI

Brutaria MamaPan