Angajam Sofer Profesionist cu experienta pe Graifer

Core Mataliat Exim SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societate comerciala din Bucuresti scoate la concurs un post de Sofer Profesionist cu experienta in manipularea utilajelor echipate cu graifer (conditie esentiala) si atestat de transport marfa. Cautam o persoana cu experienta, serioasa si responsabila, ca angajator oferim seriozitate maxima. Va rugam contactati-ne direct la telefonul si adresa de e-mail precizate in anunt, nu trimiteti CV-uri prin formularele de contact de pe site-uri - nu vor fi luate in considerare!
Contact:
021-319.67.65
office@mataliat.ro

CERINTE

Experienta in manipularea utilajelor echipate cu graifer.

BENEFICII OFERITE

Se discuta in urma interviului.

Core Mataliat Exim S.R.L. este un centru de colectare si valorificare a deseurilor si a resturilor reciclabile feroase si neferoase (fier,fonta,aluminiu,cupru,bronz,plumb,inox,etc.) cu vechime in domeniu. Scopul activitatii noastre este sprijinirea agentilor economici si a persoanelor fizice in demersurile lor de reciclare si protejare a mediului inconjurator. Lucram in stransa colaborare cu Ministerul Mediului si cu Agentia pentru protectia mediului Bucuresti fiind autorizati pentru recuperarea materialelor reciclabile sortate. Am devenit COLECTORI AUTORIZATI pentru Programul "Rabla" (Programul de stimulare a innoirii Parcului national auto).