Angajam Secretara cunoscatoare de Engleza sau Italiana

Ital Trade Interiors

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sa redacteze contracte, oferte, comenzi, facturi proforme sa administreze contul de facebook sa urmareasca corespondenta e-mail.

CERINTE

Cunostinte de PC ( Calculator ). Cunoscatoare de limbi straine Engleza sau Italian. Sa fie amabila si activa.

BENEFICII OFERITE

Prima de Craciun si Prima de Paste.
1.500 RON net\ luna.

Program lucru de Luni- Vineri 10:00 - 17:00.

L TRADE INTERIORS, este leader in vanzari de mobila de arta, pe comanda, reproduceri in stil BAROCCO, IMPIRE, ART DECO, si NEOCLASIC.

Realizam pe baza de cataloage si mostrare de materiale o mobila unica, folosind tesaturi si matasuri speciale, prelucrare deosebita a lemnului cu finisaje Foita De Aur si Foita De Argint, cu aplicatii manuale de motive caracteristice stilului de mobila ales.

Produsele sunt realizate in Italia, de catre lucratori artizanali, folosind si tehnologie actuala.

Reprezentanta a unor producatori de mobila italieni importanti, compania ITAL TRADE INTERIORS a adus pana in prezent pe piata romaneasca, marci de prestigiu, in domeniul mobilierului de lux, pe comanda.

Oferim un serviciu special de consiliere reusind astfel, sa creem o mobila UNICAT, satisfacand cerintele si celor mai sofisticati clienti.

Promovam ultimele tendinte de mobila prezentata anual la EXPO MILANO.

Un alt segment de piata si Clienti, Business, este proiectarea, comercializarea si montajul de pereti de compartimentare pentru birouri.

Comercializam si mobila in Stil Clasic Elegant, accesibila si clientilor iubitori de clasic.

Produsele comercializate nu se afla in stoc.