Angajam Secretara/Asistent Manager part timejam Secretara/Asistent Manager part time

Bucharest city ballet

Job expirat

RESPONSABILITATI

Interactionarea cu clientii
- cunoasterea regulamentului si a serviciilor firmei
- promovarea serviciilor
- promptitudine la cerintele si intrebarile clientilor firmei
- consilierea clientilor privind inscrierea la cursuri (modalitati de plata, formalitati de inscriere, etc), sau orice alte informatii despre serviciile companiei
- evidenta computerizata a clientilor

Contabilitate primara:
- intocmirea documentelor contabile
- incasarea taxelor de la clienti si emiterea facturilor

Administrativ:
- pregatirea materialelor pentru cursuri
- pregatirea documentelor pentru inscrierea la cursuri
- programarea examenelor si pregatirea documentelor pentru acestea

CERINTE

Persoana ordonata si capabila sa gestioneze activitatea firmei;
Excelente abilitati de comunicare cu copii mici;
Disponibilitate de a lucra sambata (program scurt)

DESCRIEREA FIRMEI

Scoala de Balet