Angajam Secretara Agentie Web Design

Blank Design SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigura interfata dintre companie si persoanele din exteriorul acesteea (furnizori, clienti, reprezentanti ai diverselor institutii etc.) si promoveaza o imagine buna a firmei;
Asigura activitatile de protocol in conditii optime;
Proceseaza in mod eficient convorbirile telefonice, inregistreaza mesajele si le transmite in mod rapid si corect celor interesati;
Transmite si primeste corespondenta (e-mail, fax, posta rapida, curier etc), o triaza cu atentie si o distribuie in companie;
Redacteaza documente la solicitarea top si middle managementului companiei;
Traduce acte, corespondenta, material documentar;
Imbunatateste site-urile / paginile web Blank Design din punct de vedere SEO (Search Engine Optimization), UX design, copywriting, etc.
Ofera suport in elaborarea strategiei de continut a site-urilor dezvoltate de Blank Design, in concordanta cu obiectivele strategice online;

CERINTE

• Studii medii sau superioare;
• Excelente abilitati de comunicare si relationare; spontaneitate;
• Comunicare verbala si scrisa corecta in limba romana;
• Limba engleza – scris, vorbit - nivel avansat;
• Experienta relevanta (chiar si incipienta) in domeniu (SEO, Facebook Ads);
• Foarte bune abilitati operare PC (Excel, Word, Internet, Social Media);
• Persoana energica, atenta la detalii;
• Capacitate foarte buna de organizare si auto-organizare;
• Persoana responsabila, corecta, capabila sa respecte instructiuni si deadline-uri;
• Aspect fizic ingrijit, discurs coerent, autocontrol.

BENEFICII OFERITE

Se discuta la interviu!

Blank Design este o firma de web design, specializata in proiectarea de site-uri web de ultima generatie si aplicatii mobile.
Noi intelegem ca o prezenta online trebuie bine facuta si nu doar o simpla pagina web, tocmai de aceea la Blank Design vei avea parte numai de oameni profesionisti si talentati.