ANGAJAM REPREZENTANT VANZARI SERVICII MEDICALE

PM CONCEPT CONSULTING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Promovarea si vanzarea de servicii medicale de recuperare clientilor actuali sau clientilor potentiali dintr-un teritoriu alocat;
- Realizarea obiectivelor de vanzari si atingerea targetului;
- Administrarea eficienta a portofoliului de clienti pentru cresterea permanenta a portofoliului de clienti ;
-Monitorizarea concurentei si intocmirea de rapoarte periodice
-Initierea de apeluri telefonice si interactiunea cu clientii avand ca scop promovarea si vanzarea serviciilor medicale de recuperare
- Respectarea procedurilor firmei cu privire la organizarea activitatii de teren, rapoarte si programul zilnic

CERINTE

- integritate – respectarea promisiunilor, comportament etic in vanzari, asumarea responsabilitatilor, orientare catre client;
- rezistenta la stres, echilibru emotional, constanta in atitudini si manifestari ;
- apt(-a) sa dezvolte relatii de munca bazate pe incredere, respect si responsabilitate
- persoana entuziasta si optimista, spirit de echipa;

BENEFICII OFERITE

- Un venit compus din salariu fix de baza motivant;
- Comisioane atractive in functie de valoarea si volumul vanzarilor;
- Posibilitati de dezvoltare profesionala,
- Mediu de lucru placut in zona ultracentrala;
- Posibilitatea de a lucra ca PFA sau cu Contract Individual de Munca (CIM) full time
- Formare si dezvoltare personala in domeniul vanzarilor (training- uri si suport permanent );
- Apartenenta la o companie stabila;
- Posibilitate de promovare

SC PM CONCEPT CONSULTING SRL, este o firma de furnizare a servicilor de training si consultanta manageriala si servicii medicale de recuperare, kinetoterapie, fizioterapie, masaj si benzi kinesiologice. .