Angajam personal vanzari/ofertare mobilier

KUBIK FURNITURE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Identifica nevoile clientului
• Propune solutii de amenajare si mobilare
• Creeaza conceptul mobilierului dupa standardele companiei si specificatiile clientului
• Realizeaza propuneri si cotatii de pret pentru client impreuna cu managerul direct; intocmeste oferta de pret conform proiectului de amenajare.
• Prezinta clientilor cataloage, proiecte, oferte pentru aparatura electrocasnica de la firmele partenere;
• Planifica, efectueaza si raporteaza intalnirile si comenzile;
• Monitorizeaza piata si concurenta

CERINTE

• Cunostinte de desen tehnic, limbaj de specialitate, simt estetic
• Cunoasterea programelor de proiectare arhitecturala
• Persoana ingrijita, cu aspect fizic placut si abilitati de comunicare eficienta
• Bune tehnici de vanzare si de negociator
• Initiativa si proactivitate
• Cunoasterea limbii Engleze
• Cunostinte bune/avansate de operare PC
• Permis de conducere si disponibilitate pentru deplasari
• Orientare catre client si o tinuta profesionala ireprosabila
• Atitudine pozitiva

BENEFICII OFERITE

• Salariu fix
• PC de serviciu
• Telefon de serviciu
• Parte dintr-o echipa tanara si dinamica, intr-o companie in continua crestere

DESCRIEREA FIRMEI

Desing si Productie mobilier