Angajam personal cu si fara experienta

RUBY FOOD CO IMPEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Lucreaza intr-o echipa dinamica, tanara si internationala
Dezvoltare profesionala intensiva intr-un mediu de lucru placut.
Training, suport si calificare la locul de munca.

Candidatul ideal

Esti o persoana pasionata de cafea ?
Spontana, responsabila,serioasa,flexibila si orientata catre client, cu capacitate de adaptare la nou , dornica sa invete si optimista?
Daca intrunesti aceste calitati, esti persoana potrivita pentru noi, iar noi suntem echipa in care tu sa te dezvolti!

Descrierea jobului Responsabilitati specifice personalului de cafenea
-intocmirea retetelor de cafea
-servirea clientilor
-preluarea comenzilor
-aranjarea si curatirea spatiului de lucru

Pentru informatii sunati la 0741277755

CERINTE

Experienta nu este obligatorie.
10 clase pentru post ajutor ospatar;
liceu/scoala profesionala pentru post ospatari

Societatea comerciala cu capital privat, detinatoare a doua branduri americane in Romania.