IDEAL INOX ANGAJEAZA CONSILIER VANZARI

SC CLARA FOOD SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Gestionarea portofoliului de clienți;
Prospectarea pieței și dezvoltarea continuă a portofoliului;
Construirea și consolidarea relațiilor cu clienții;
Creșterea volumului de vânzări și promovarea produselor companiei.

CERINTE

- Abilitati de comunicare, negociere, organizare si interelationare, dinamism, orientare catre rezultate;
- Cunostinte de operare pe calculator nivel mediu;
- Cerinte comportamentale: responsabil, integru ,organizat;
- Constituie avantaj experienta in vanzari minim 1 an.

BENEFICII OFERITE

Angajam CONSILIER VANZARI pentru showroom-ul din Calea Bucureşti, Nr 37, Petrești, Corbeanca si pentru showroom-ul din Colentina, nr.427/429, Bucureti, sector 2.
Locul de munca este full-time, pe perioada nedeterminata.
Pentru alte detalii ne puteti contacta, de luni pana vineri, intre orele 10- 16 , la nr. de telefon 0720 209 432 sau pe adresa de email: salariati@idealinox.ro.
Asiguram transport din Bucuresti.

IDEAL INOX- Soseaua Colentina, Nr.430, Sector 2, BUCURESTI - 0212550526 ; 0745017009-
www.idealinox.ro

IDEAL INOX ,are ca obiect de activitate PRODUCEREA si distribuirea utilajelor alimentare profesionale pentru restaurante,hoteluri,baruri,cafenele,catering.pizzerie,patiseri,fast-food,macelarie,spital,etc.
Oferim produse de cea mai buna calitate si prezentarea unor propuneri proiectate(3D) cu solutii ideale de utilare,astfel incat fiecare proiect sa satisfaca nevoia clientului.
Raportul calitate pret este excelent.