ANGAJAM PERSOANE CU DIZABILITATI- Reprezentant vanzari

SC AVENIR TELECOM S.A

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati
- vanzarea directa (in magazin) de telefoane mobile, servicii si accesorii pentru telefonie mobila;
- promovarea produselor si serviciilor in concordanta cu strategia comerciala a companiei;
- urmarirea si atingerea obiectivelor de vanzari stabilite de catre management;
- consilierea clientilor, identificarea cerintelor acestora si oferirea celor mai bune solutii;
- oferirea de informatii asupra caracteristicilor tehnice si functionale ale produselor;
- demonstratii de utilizare a produselor si serviciilor la cererea potentialilor clienti;

CERINTE

- studii medii;
- orientare spre rezultate;
- operare PC - MS Office, Internet;
- Persoana ordonata si serioasa;
- Atitudine deschisa, optimism, abilitati de comunicar;

BENEFICII OFERITE

Beneficii
- Salariu fix + Comision din Vanzari;
- posibilitatea unei cariere in cadrul unei companii dinamice;
- Oportunitatea de a lucra, invata si dezvolta intr-un mediul profesionist.
- Acces la o mare varietate de programe de training si beneficii;

Compania SC AVENIR TELECOM S.A este o companie de 20 de ani in Romania.
Retea de magazine INTERNITY care activeaza in domeniul distributiei si comercializarii de produse si servicii pentru telefonie mobila.