Campanie de recrutare personal medical pentru un reputat grup de spitale acreditate JCI din Arabia Saudita , Mouwasat Hospitals

Petrolvalves

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam personal medical pentru un reputat grup de spitale acreditate JCI din Arabia Saudita , Mouwasat Hospitals. Spitalele sunt deservite de echipe internationale iar de curand managementul grupului a decis marirea echipelor prin alaturarea de personal medical din Romania.
A.Medici specialist ( fresh graduates)  urmatoarele discipline:
OB GYN (Female Only)
Pedodontics (Female Only)
Prosthodontics
Esthetic Dentistry (Female Only)
Derma/Cosmetology (Female Only)
Intensivist (ICU)
Neurosurgery
Plastic surgery
Radiology (Female Only)
Anesthesia
Orthopedics
General Surgery
Urology

B. Nurses/Asistenti medicali -vechime 2 ani
C. Physical Therapists/ Fizioterapisti- vechime 2 ani

CERINTE

Descrierea activitatii:
- sa duca si sa aduca acte de la Ministere, Notariate, Ambasade,etc;
- sa monitorizeze situatia asigurarilor, rovignetelor, revizii tehnice/ITP,etc ale autoturismelor societatii ( 5 masini)
- diverse alte comisioane si ocazional deplasari in tara;
Cerinte :
- perimis auto categoria B
- serios, spirit de echipa,comunicativ ,adaptabil , punctual,capacitate de a lucra eficient sub stres, respectuos si cinstit.
Tel: 0727 324 260
email:recrutare@petrolvalves.ro

BENEFICII OFERITE

-vi se ofera posibilitatea relocarii impreuna cu familia Dvs( sot/sotie si 2 copii care vor beneficia impreuna cu Dvs de asigurari platite de catre Angajator);
- vi se asigura atat transportul international cat si cel local.
-vi se asigura cazarea in apartamente complet mobilate si echipate fiind asigurata inclusiv intretinerea acestora

Furnizare de echipament pentru industria energetica si petrochimica si recrutare si plasare de forta de munca pentru proiecte internationale.
email :pamd@petrolvalves.ro