Angajam PACKING & DELIVERY OFFICER

CHICDIVA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ne dorim un coleg energic si rapid pentru impachetarea coletelor ce pleaca catre cliente. Suntem un brand de fast fashion care a crescut foarte rapid de la lansarea sa in urma cu 1 an si jumatate si pana acum. Lansam in fiecare saptamana produse noi made in Romania si primim sute de comenzi.

Avem nevoie de un coleg nou responsabil cu impachetarea coletelor care sa lucreze alaturi de noi intr-o companie tanara, dinamica, un start-up in domeniul modei, in care inovam zilnic si unde avem planuri mari de crestere!

Tocmai de aceea, datorita cresterii rapide suntem in cautarea unui coleg caruia sa ii placa sa lucreze intr-un domeniu dinamic, alaturi de colegi foarte tineri, si care isi doreste sa faca performanta si sa creasca alaturi de noi, avand posibilitatea avansarii foarte rapide!

CERINTE

Ce vei face?

Vei identifica produsele din comanda si vei pregati coletele pe baza facturilor
Vei fi atent la mentiunile din comanda (deschidere colet, ramburs, schimb, etc)
Vei procesa coletele venite retur
Vei pregati si impacheta creativ coletele si vei face cat mai multe cliente fericite;
Vei mentine gestiunea stocurilor de produse si a consumabilelor din firma
Vei face aprovizionare cu materie prima si consumabile pentru companie
Program de lucru part-time: de la 14.00sau 15:00 pana la 18.00 sau 19:00 (luni – vineri)

Ce calitati ne dorim sa aiba noul nostru coleg?

Sa fie foarte atent si organizat – nu vrem sa gresim comenzile clientelor
Sa ii placa sa lucreze intr-un colectiv tanar si ambitios – am vrea sa putem sa ne si distram impreuna
Sa fie responsabil – cand trebuie sa faca ceva sa stim ca ne putem baza pe el
Sa fie saritor si energic – sa ne intrebe mereu ce mai trebuie sa faca, sa ne ajute chiar daca nu ii cerem
ideal daca are si permis de conducere

BENEFICII OFERITE

Salariu & Cum aplici?

Daca iti place ce am scris si ai vrea sa lucrezi cu noi, suna-ne la 0760 613 966 sau trimite-ne un email pe contact@chic-diva.ro unde sa ne spui:

a) Numele si varsta ta + telefon
b) De ce sa te alegem pe tine? CONVINGE-NE un pic Povesteste-ne ce ai mai facut, unde ai mai lucrat, care din lucrurile descrise mai sus le cunosti si de ce crezi ca postul ti se potriveste.
c) Asteptari salariale
Asteptam mailul tau cat mai rapid!