Angajam operatori telemarketing

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:

- Administrarea bazei de date a clientilor si a potentialilor clienti
- Efectuarea apelurilor
- Verificarea datelor clientilor
- Promovarea produsului
- Stabilirea intalnirilor pentru agentii de vanzari

CERINTE

Cerinte:

Cum trebuie sa fii ca persoana pentru a intra in echipa noastra:
- Persoana sociabila;
- Persoana deschisa sa invete lucruri noi;
- Persoana care are nevoie de un job part time;
- Persoana optimista, zambareata si care face lucrurile cu pasiune;
- Abilitati excelente de comunicare si o atitudine orientata spre client;
- Capacitate de asimilare rapida, initiativa si amabilitate;
- Punctualitate, responsabilitate;
- Auto-motivata, orientata spre rezultate;
- Experienta intr-o pozitie similara (telesales, telemarketing) reprezinta avantaj.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

- Program flexibil, intervalul: L-V: 9:00-17:00
- Loc de munca stabil
- Pachet salarial motivant (salariu fix + comision pentru intalnirile stabilite si bonusuri pentru vanzarile efectuate de catre agentii de vanzari)

- Bonusuri in bani, obiecte sau excursii(team-buildinguri)

- Training-uri regulate care vor fi sustinute atat de team-leaderul departamentului cat si de speakeri / traineri din Romania si din strainatate ( Serbia, America)
- Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa tanara, dinamica si competitiva