Angajam operatori de pariuri

S.C. Favbet Gaming S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- acceptarea si intocmirea biletelor de pariuri sportive;
- incasarea si plata biletelor de pariuri sportive;
- evidenta contabila a operatiunilor de incasari si plati;
- verificarea si intocmirea gestiunii financiare pentru activitatea de pariuri si slot machine;
- mentinerea si asigurarea curateniei in incinta punctului de lucru;
- furnizarea de informatii corecte si utile referitor la oferte si regulamentul de joc;
- emiterea rapoartelor financiare la finalul zilei.

CERINTE

- bune abilitati de comunicare;
- bune abilitati de calcul matematic;
- notiuni de contabilitate primara;
- disponibilitate pentru a lucra in ture;
- rezistenta la sters;
- aspect fizic placut;
- persoana responsabila, echilibrata, energica, serioasa si punctuala;
- cunostinte de operare PC
- cunostinte de limba engleza sau rusa constituie un avantaj, dar nu e o conditie obligatorie;

BENEFICII OFERITE

- un loc de munca stabil;
- posibilitate de avansare;
- noi iti oferim un post de munca alaturi de o echipa tanara, motivata si orientata spre atingerea scopurilor.

DESCRIEREA FIRMEI

Activitate de jocuri de noroc si pariuri in cota fixa