Angajam operator site - roco piese

sc romextrud international srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam operator site in domeniul pieselor de schimb pentru utilaje.
Responsabilitati operator comenzi online si magazin:

• sa raspunda cu promptitudine solicitarilor clientilor in vederea preluarii comenzilor, prin intermediul telefonului, e-mail-ului si chat-ului intern;
• sa confirme telefonic si/sau prin mail comenzile;
• sa asigure preluarea si procesarea solicitarilor clientilor: inregistrarea comenzii, suportul clientului (conform procedurilor de lucru);
• sa instiinteze clientii in legatura cu procedura de retur (pe mail/telefonic);
• sa ofere informatii clientului privind produsele si serviciile solicitate;
• sa intocmeasca documentele necesare trimiterii coletelor, conform procedurii firmei de curierat;
• sa emita facturile aferente produselor comandate de catre client;
• sa fie amabil si flexibil, principalul scop fiind satisfactia clientului.
Beneficii operator comenzi magazin:
- salariu de baza garantat
- procent din vanzari
- ore suplimentare platite dublu
- posibilitatea de a avansa
- sambata si duminica libera
Domeniu de activitate: comercializarea pieselor de utilaje ( drujbe, motocoase, generatoare, scutere etc.)
Avantaj pentru cunoscătorii din domeniu / mecanici.
Program 09-18.

CERINTE

-cunoasterea pieselor de schimb
-aptitudini de a invata rapid
-rabdare si perseverenta

BENEFICII OFERITE

Comercializarea on-line a pieselor de schimb pentru utilaje ( scutere, drujbe, motocoase, generatoare etc.)