Angajam operator de recrutare studii de piata in Bucuresti!

Maiman Express SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Responsabilitatile tale in calitate de Operator Recrutare Studii Calitative:
- Realizarea de chestionare de recrutare in locatiile mentionate de coordonatorul proiectului conform cerintelor discutate in cadrul training-ului de la inceputul fiecarui proiect
- Capacitate de lucru cu calculatorul;
- Inregistrarea intocmai a raspunsurilor respondentilor in chestionarul de recrutare
- Explicarea continutului si a necesitatii studiului catre respondenti (lansarea invitatiei pentru focus grupuri sau interviuri in profunzime in functie de proiectul pe care il avem in desfasurare)

CERINTE

Capacitate de persuasiune;
- Fluenta si cursivitate in vorbire;
- Seriozitate si punctualitate;
- Disponibilitate de lucru 2-3 ore / zi
- Transmiterea catre coordonatorul de proiect a listei de persoane ce corespunde tipului de profil cautat
- Finalizarea tuturor proiectelor in care se implica

BENEFICII OFERITE

• Mediu de lucru tanar si placut;
• Posibilitatea de a desfasura activitati cu program flexibil care va vor aduce un venit suplimentar;
• Training de specialitate la inceputul proiectului si suport pe parcursul intregului proiect
• Posibilitatea unei cariere in interiorul companiei;

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de prestari servicii!