angajam COFETARI/ muncitori calificati/ necalificati-laborator cofetarie

sc felice srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam COFETARI, muncitori calificati/ necalificati-laborator cofetarie.
Angajam muncitori necalificati pentru laborator cofetarie , in zona Vitan Barzesti, CALEA VITAN NR 242, SECTOR 3.
Experienta in laborator cofetarie nu este obligatorie (pentru muncitori necalificati).
Angajatul trebuie sa fie: responsabil, corect, doritor sa invete, .
Salariul este variabil, in functie de experienta. Mai multe detalii se ofera dupa interviu si proba practica. Va rugam sa trimiteti CV-urile inainte de a participa la interviu.
Programul de munca este de luni pana vineri, nu se lucreaza sambata si duminica.

CERINTE

DESCRIEREA FIRMEI

prajituri, cofetarie- producator