Angajam mercantizori - toate orasele

IPP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati zilnice:

1. Aranjarea pe raft/capat de raft/display/plasare secundara/vitrina frigorifica a produselor conform standardelor de mercantizare.
2. FIFO/FEFO – executa si verifica termenul de expirare/productie
3. STOCK – aduce stock-ul necesar pentru rafturi/plasari si il executa respectand planograma
4. Pret/Informatii – verifica existenta /corectitudinea etichetelor de pret
5. Comunicare cu Team leader -ul / Seful de Raion / Reprezentanti client

CERINTE

Candidatul ideal

- persoana serioasa, disponibila pentru job stabil, cu program de 8 ore pe zi
- fire implicata in activitatea desfasurata in timpul programului;
- cu spirit de observatie si initiativa;
- adept al lucrului bine facut

Avantaj : experienta ca mercantizor / lucrator comercial

BENEFICII OFERITE

Se ofera :

- loc de munca stabil intr-o companie in continua dezvoltare
- contract de munca perioada nedeterminata
- pachet salarial atractiv ( salariul fix, bonuri de masa)
- posibilitati promovare

IPP - Instore Power Provider este jucator principal pe piata serviciilor de marketing pentru retail din Romania, cu o cifra de afaceri cumulata de 21,2 mil EUR, asigura clientilor sai, producatori si retaileri internationali, servicii de reprezentare comerciala, mercantizare, monitorizare, leasing de personal, formare si certificare comerciala.