Angajam menajere program 8 ore, 2-5 zile/sapt, 1000-2000 lei.

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma Cleaning & Babysitting RO angajeaza menajere cu experienta pentru case si apartamente in urmatoarele zone: Pipera, Snagov, Baneasa- complex Stejarii, 1 Mai, Pta Romana, Calea Plevnei, Anghel Saligny. Programul: 2 zile pe saptamana - 8 ore si 5 zile pe saptamana, intre 8-10 ore. Salariile sunt in functie de programul de lucru intre 1000-2000 lei. Angajarile sunt imediate. Atributiile vor fi: curatenie si calcat.

CERINTE

Agentie de recrutare bone si menajere cu experienta de peste 10 ani in domeniu. Recrutare personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie; ingrijire batrani/ bolnavi la domiciliu.