Angajam menajera part time, zona 1 Mai. 1000 lei.

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Familie de medici cu o fetita de 7 ani angajeaza urgent o menajera, pentru program 5 ore de luni pana vineri, de la ora 16 la ora 21.
Ne dorim o menajera nefumatoare, haioasa, extrem de corecta si blanda. Menajera se va ocupa de menajul casei, va gati pentru fetita si o va supraveghea.
Salariul 1000 lei.
Zona: 1 Mai.
Suntem agentia Cleaning & Babysitting RO, practicam un comision de 20% doar din primul salariu.
Rugam sunati imediat la 0721796468 pentru o programare.

CERINTE

Agentie de recrutare bone si menajere cu experienta de peste 10 ani in domeniu. Recrutare personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie; ingrijire batrani/ bolnavi la domiciliu.