Angajam medici specialisti-Dr.Negoita Clinic-RIN Grand Hotel

Dr Negoita Clinic

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dr. Negoita Clinic, centru medical situat in incinta RIN Grand Hotel, Bucuresti, angajeaza medici specialisti pentru urmatoarele specializari:

1. Medic specialist Obstetrica–Ginecologie - Competenta in Ecografie obstreticala-ginecologica si Supraspecializare in Medicina Materno Fetala
2. Medic Specialist Medicina de familie - Competenta in Ecografie generala
3. Medic specialist Dermatologie

Responsabilitati:
Efectueaza examenul clinic
Recomanda investigatii medicale
Prescrie tratamente
Completeaza documentatia legata de examinarea pacientului
Intocmeste situatii medicale
Efectueaza consultatii de specialitate
Respecta confidentialitatea actului medical
Respecta intimitatea fiecarui pacientOferim un pachet salarial atractiv ce se va discuta in cadrul interviului.

Pentru mai multe detalii va stau la dispozitie!
Madalina Draghia:
0767817940

CERINTE

Experienta de peste 2 ani in profesarea medicinei
Experienta in lucrul cu protocoale medicale
Bune abilitati de comunicare si relationare interpersonala
Bune abilitati de organizare si planificare pentru o buna desfasurare a actului medical conform protocoalelor medicale agreate
Cunoasterea legislatiei in vigoare
Malpraxis si asigurare de libera practica valabile

Dr. Negoita Clinic, centru medical situat in incinta RIN Grand Hotel, Bucuresti, angajeaza medici specialisti!