Angajam lucratori comerciali - Supermarket zona George Enescu (Piata Romana)

SC ESSA SALES & DISTRIBUTION SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam lucratori comerciali pentru un supermarket situat in zona George Enescu (Piata Romana)

- urmareste datele de valabilitate ale produselor si face rotatia la raft a produselor;
- îndeparteaza de la raft produsele deteriorate sau care nu respecta standardele;
- participa la actiunile comerciale din magazin;
- raspunde solicitarilor clientilor cu privire la informatii despre produse, preturi, mod de cântarire;
- asigura curatenia magazinului (inclusiv echipamente si utilaje) si a anexelor

CERINTE

- Studii medii
- Experienta anterioara in comert constituie avantaj;
- Orientare si deschidere catre client;
- Responsabilitate si seriozitate;
- Dinamism si spirit de initiativa;
- Flexibilitate si spirit de echipa;

BENEFICII OFERITE

- salariu net de 1014 lei (bani in mana)
- bonuri de masa

Program de lucru:
- se lucreaza in doua ture, 8 ore/zi
- se lucreaza 5 zile/saptamana
- 2 zile libere, atat in timpul saptamanii, cat si in weekend

ESSA Sales & Distribution este companie membra a grupului de firme BIP (www.bipgrup.ro) , reprezinta componenta specializata pe servicii suport vanzari. Grupul BIP este prezent in piata din Romania de peste 6 ani si s-a specializat pe oferirea de solutii trade si suport vanzari pentru companii active in segmentul FMCG si nu numai. La nivel national, ESSA opereaza doar prin structuri permanente si dispune de personal prezent in toate orasele de peste 35.000 locuitori.
ESSA Sales & Distribution ofera solutii imediate pentru toate companiile producatorare / distribuitoare de bunuri larg consum in a asigura o mai buna distributie numerica si ponderala, implicit si o mai buna vizibilitate in punctele de vanzare.