Angajam lucratori comerciali - Supermarket zona Balotesti

SC ESSA SALES & DISTRIBUTION SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam lucratori comerciali pentru un supermarket situat in zona Balotesti.

Program de lucru:
- se lucreaza in doua ture
- 8 ore / zi
- 5 zile pe saptamana cu 2 zile libere, atat in timpul saptamanii, cat si in weekend

- Aranjarea produselor în raioane cu respectarea planogramelor de merchandising impuse;
- Asigurarea disponibilităţii produselor în raioane prin aprovizionarea permanentă, în funcţie de necesităţi şi aranjarea produselor la raft şi în celelalte zone de destinaţie;
- Supravegherea existenţei mărcilor în interiorul raionului în care activează;
- Asigurarea prezenţei şi coerenţei informaţiilor referitoare la preţ;
- Participarea la procesul de vânzare, urmărind finalizarea acestuia şi orientarea clienţilor în funcţie de nevoi şi în zonele de interes din cadrul magazinului;
- Oferirea de ajutor clienţilor la manipularea produselor voluminoase, după caz;
- Participarea la activităţile de inventariere organizate în raioane/magazin;

CERINTE

- studii medii
- disponibilitate de lucru pe ture
- responsabilitate, seriozitate

BENEFICII OFERITE

- 1014 lei net (bani in mana)
- bonuri de masa

ESSA Sales & Distribution este companie membra a grupului de firme BIP (www.bipgrup.ro) , reprezinta componenta specializata pe servicii suport vanzari. Grupul BIP este prezent in piata din Romania de peste 6 ani si s-a specializat pe oferirea de solutii trade si suport vanzari pentru companii active in segmentul FMCG si nu numai. La nivel national, ESSA opereaza doar prin structuri permanente si dispune de personal prezent in toate orasele de peste 35.000 locuitori.
ESSA Sales & Distribution ofera solutii imediate pentru toate companiile producatorare / distribuitoare de bunuri larg consum in a asigura o mai buna distributie numerica si ponderala, implicit si o mai buna vizibilitate in punctele de vanzare.