Angajam lucratori comerciali - Supermarket Lacul Tei

SC ESSA SALES & DISTRIBUTION SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam lucratori comerciali pentru un supermarket situat in zona Lacul Tei

CERINTE

- studii medii
- disponibilitate de lucru pe ture
- flexibilitate, seriozitate, responsabilitate

BENEFICII OFERITE

Program de lucru:
- luni-sambata (08:00-22:00)
- duminica (08:00-21:00)
- se lucreaza 8 ore zi, in doua schimburi
- se lucreaza 5 zile pe saptamana
- 2 zile libere, atat in timpul saptamanii, cat si in weekend

- salariu net de 1014 lei (bani in mana)
- bonuri de masa
- oportunitate de dezvoltare

ESSA Sales & Distribution este companie membra a grupului de firme BIP (www.bipgrup.ro) , reprezinta componenta specializata pe servicii suport vanzari. Grupul BIP este prezent in piata din Romania de peste 6 ani si s-a specializat pe oferirea de solutii trade si suport vanzari pentru companii active in segmentul FMCG si nu numai. La nivel national, ESSA opereaza doar prin structuri permanente si dispune de personal prezent in toate orasele de peste 35.000 locuitori.
ESSA Sales & Distribution ofera solutii imediate pentru toate companiile producatorare / distribuitoare de bunuri larg consum in a asigura o mai buna distributie numerica si ponderala, implicit si o mai buna vizibilitate in punctele de vanzare.