Angajam lucratori comerciali in restauratul Condimental de Calif

SC PEERAJ BRAND INTERNATIONAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

DESCHIDEM UN NOU RESTAURANT!

(in zona Bucur Obor-Calea Mosilor)

Angajam Lucratori Comerciali.

Program de lucru : 2 ture de zi, 2 ture de noapte si 2 zile libere.

Pachet salarial 2000 net + tichete de masa ( aprox 300) , masa asigurata + alte beneficii.+ locatie centrala aproape de toate mijloacele de transport in comun ( metrou, tramvai)

Atributii: Atributii: deservirea clientului,urmarirea comenzilor de pe ecran, prepararea produselor comandate, coacerea produselor, mentinerea curateniei in restaurant,degresarea tavilor si punerea lor in masina de spalat vase.
Se ajunge la 2500 Ron.

CERINTE

-Esti flexibil, cu atitudine pozitiva si spirit de echipa,
-Dai dovada de indemanare, dexteritate in activitatile specifice,
-Esti atent la detaliu,
-Ai atentie distributiva si spirit de observatie.
Nu este necesar sa aiba experienta in domeniul alimentatie publice , ci dorinta de a invata.

PEERAJ Brands International este unul dintre cei mai mari reprezentanti de branduri in Romania, avand peste 700 de angajati, in peste 70 de magazine, la nivel national - PIAZZA ITALIA GEOX PIMKIE CCC SPRINGFIELD KAZAR SWAROVSKI ARMANI JEANS BOGGI MAXCO TOUS WOMEN SECRET TOPSELLERS.