Angajam lucratori comerciali in Condimental de Calif Obor

SC PEERAJ BRAND INTERNATIONAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

DESCHIDEM UN NOU RESTAURANT!

(in zona Bucur Obor - Calea Mosilor)

Program de lucru : 2 ture de zi, 2 ture de noapte si 2 zile libere.

Pachet salarial foarte avantajos,locatie centrala aproape de toate mijloacele de transport in comun (metrou, tramvai) si alte beneficii.

CERINTE

-Esti flexibil, cu atitudine pozitiva si spirit de echipa,
-Dai dovada de indemanare, dexteritate in activitatile specifice,
-Esti atent la detaliu,
-Ai atentie distributiva si spirit de observatie.
Nu este necesar sa aiba experienta in domeniul alimentatie publice , ci dorinta de a invata.

BENEFICII OFERITE

Salariu fix foarte avantajos + tichete de masa 15 ron tichetul + masa asigurata + ore suplimentare platite + spor de noapte platit

PEERAJ Brands International este unul dintre cei mai mari reprezentanti de branduri in Romania, avand peste 700 de angajati, in peste 70 de magazine, la nivel national - PIAZZA ITALIA GEOX PIMKIE CCC SPRINGFIELD KAZAR SWAROVSKI ARMANI JEANS BOGGI MAXCO TOUS WOMEN SECRET TOPSELLERS.