Angajam Key Account Manager

GENODYNAMIC SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prezentari si demonstratii clinice pentru promovarea dispozitivelor si echipamentelor medicale Boston Scientific
• Prospectarea permanenta si analiza pietei cu identificarea oportunitatilor
• Participare la evenimentele de promovare organizate de companie (congrese, workshop-uri, expozitii si alte evenimente)
• Stabilirea si/sau dezvoltarea relatiilor cu liderii de opinie si clientii
• Pregatirea ofertelor si documentatiilor tehnice pentru licitatiile publice

CERINTE

Aptitudini de comunicare si relationare, spirit competitiv si pozitiv
• Atitudine proactiva, capacitate de a gasi solutii in diverse situatii
• Standarde inalte de etica
• Dorinta de a progresa in plan profesional si personal
• Studii superioare (in domeniul medical reprezinta un avantaj)
• Cunostinte avansate de limba engleza
• Operare PC -MS Office
• Disponibilitate de a calatori
• Permis de conducere cat. B
• Poate constitui un avantaj experienta in vanzari de dispozitive si aparatura medicala

BENEFICII OFERITE

Comision vanzari