Angajam junior recruiter- program internship

A1 Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam junior recruiter- program internship (perioada 1 septembrie- 31 octombrie), program part-time (5h/zi). Se ofera salariu si decontare transport.

Responsabilitati:
- contactarea telefonica a candidatilor; inregistrarea candidatilor
- arhivarea dosarelor de personal
- publicarea anunturilor de recrutare pe canalele specializate
- elaborarea de pontaje saptamanale/lunare

CERINTE

- sudent/ masterand
- abilitati de comunicare
- abilitati operare PC
- spirit echipa

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de recrutare si plasare de personal.

A1 Recruitment & Temporary Employment este operator de date cu caracter personal conform Legii nr. 677/ 2001. Transmiterea aplicatiei electronice la oricare dintre anunturile publicate de companie prin intermediul site-ului www.myjob.ro reprezinta acordul dumneavoastra pentru prelucrarea datelor personale incluse in CV, scrisoarea de intentie si mini-interviu.