Angajam Instalator cu carnet categoria B

RUADY SERVICE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Service si montaj instalatii sanitare, instalatii termice,instalatii electrice,instalatii gaze, instalatii climatizare, amenajari interioare, montaj, reparatii aragaze,masini de splat, service elecrocasnice.

CERINTE

- carnet de soferi cu experienta de minim 3 ani;
Instalatorul realizeazã urmãtoarele activitãti specifice :
- monteazã/repara instalatiile interioare de apã rece si caldã pentru uz menajer;
- monteazã/repara instalatii pentru stingerea incendiilor;
- monteazã/repara utilajele utilizate în instalatiile de canalizare;
- monteazã / repara instalatiile de canalizare;
- remediazã defectiunile de orice tip apãrute la instalatii.

BENEFICII OFERITE

- autoturism de serviciu;
- telefon de serviciu;
- salarizare + bonusuri atractive.

Suntem o societate cu traditie de 15 ani in domeniul instalatiilor, formata din echipe de instalatori autorizati ANRE, dotate cu autoutilitare. Intervenim in toate sectoarele din Bucuresti si in Ilfov pentru a remedia avarii si a efectua lucrari de intalatii sanitare, termice, gaze sau electrice.