Angajam inspector resurse umane

Diacont Invest SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmeste, gestioneaza, verifica si actualizeaza documentele de evidenta a personalului conform legislatiei in vigoare: dosare personal, contracte de munca, acte aditionale, decizii incetare/suspendare, etc.;
- Administreaza baza de date electronica de evidenta a personalului;
- Intocmeste si actualizeaza fisele de post, regulamentul intern, alte decizii si proceduri interne ale companiei;
- Elibereaza adeverintele salariatilor;
- Intocmire/verificare pontaje; calcul concedii; verificarea certificatelor medicale si completarea acestora conform cerintelor legale.

CERINTE

Absolvent studii superioare
-Minim 3 ani experienta in domeniul Resurselor Umane; cunoasterea mai multor functiuni de Resurse Umane constituie avantaj
-Cunostinte operare PC – MS Office – revisal
- Flexibilitate si adaptabilitate,
- Abilitatea de a comunica eficient in scris si oral, intr-un mod adecvat situatiei

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de contabilitate