Angajam Frigotehnist cu experienta in domeniu Close Control, permis cat. B,cunoasterea Limbi Engleze sau Germana,constituie un avantaj.

SC FRIG-INSTAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Efectuarea serviciilor de mentenanta si remediere a defectiunilor pentru aparatele industriale.
-Lucrari de climatizare-aer conditionat(industrial);
-Montaj, intretinere si reparatii aparate de climatizare si ventilatie.

CERINTE

-Experienta de minim 3 ani in activitati de montare a sistemelor de climatizare si punere in functiune pentru sistemelor HVAC
-Persoana cu experienta in domeniul montajului de echipamente climatizare, aer conditionat si cunostiinte in domeniul frigotehnic(pentru aparate industriale);
-Capacitatea de a lucra in echipa
-Disponibilitate la program prelungit;
-Disponibilitate delegatii;
-Spirit de echipa.
-Permis conducere categoria B
-Constituie avantaj cunoasterea limbii engleze sau germana.

BENEFICII OFERITE

Se vor discuta dupa interviu.

Companie infintata in anul 2002,avand ca domeniu de activitate: LUCRARI DE INSTALATII SANITARE DE INCALZIRE SI AER CONDITIONAT.Unic importator al echipamentelor Stulz in Romania.