Angajam electrician

BVB Security Systems SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atributii si responsabilitati:

- Executa lucrari de instalatii electrice joasa tensiune pentru constructii civile si industriale (montare corpuri de iluminat, montare doze de conexiuni si de aparataj electric, montare tablouri electrice, montare tuburi PVC, pat de cabluri, conductori de impamantare, sistem paratrasnet, remediere instalatii electrice)
- Executa probe si verificari la aparatajul electric si accesorii
- Citeste planurile si schemele electrice si respecta indrumarile responsabilului de lucrare
- Informeaza responsabilul de lucrare ori de cate ori apare o situatie neprevazuta in desfasurarea activitatii
- Raspunde de utilizarea materialelor, precum si a echipamentelor in timpul lucrarilor executate
- Respecta normele de securitatea muncii

CERINTE

Cerinte:

- Absolvent de scoala profesionala sau studii tehnice. Specializare: electrician
- Experienta de lucru in domeniul instalatiilor electrice de curenti tari si slabi, minim 1 an
- Apt pentru lucru la inlatime
- Organizat, constiincios si responsabil
- Disponibil pentru deplasari in tara
*Permisul de conducere categoria B constituie un avantaj
*Autorizatia ANRE constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

- Contract de munca pe perioada nedeterminata
- Salariu net la angajare: 2000 lei urmand ca dupa primele 3 luni (perioada de proba) sa se ajusteze in functie de competente.
- Comisioane si bonusuri in functie de performantele personale.
- Posibilitate de dezvoltare profesionala in domeniul sistemelor de securitate, retelelor IT si de telecomunicatii.

BVB Security Systems SRL face parte din grupul BVB COM si are ca domenii de activitate:
1. Proiectarea, instalarea si mentenata de instalatii electrice de joasa tensiune pentru constructii civile si industriale.
2. Proiectarea, instalarea si mentenata de sisteme de securitate.
3. Consultanta, proiectare, executie si mentenanta de solutii IT&C integrate