Angajam DISPECER CENTRU ALARMA

Irbis Guard Grup

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dispecer centru de alarma.

- Mentinerea in permanenta cu inspectorii de securitate,echipajele de interventie si agentii de securitate prin mijloacele specifice ( Telefon, Statie emisie-receptie).
- Verificarea si notarea informatiilor primite in registrul specific.
- Transmite informatiile superiorilor.
- Face verificari telefonice periodic agentilor aflati in timpul serviciului.
- Verifica permanent starea de functionare a aparaturii din dispecerat.
- Respecta programul de lucru stabilit de superiori.

CERINTE

Candidatul Ideal se caracterizeaza prin urmatoarele cunostinte si abilitati:

- Operare MS Office ( Excel,Word ).
- Experienta in domeniu constituie avantaj.
- Punctualitate.
- Atentie distributiva, capacitate de analiza si simt dezvoltat al responsabilitatii.
- Abilitiati de comunicare, si lucru in echipa.
- Perseverent, cu initiativa si orientat spre invatare.
- Abilitati de gestionare a conflictelor, persuasiune, rezistenta la stress, abilitati de aplanare a conflictelor.
- Abilitati de organizare, planificare si prioritizare a activitatilor.
- Calificare Dispecer centru de alarma.
- Confidentialitate.

BENEFICII OFERITE

Se discuta in urma interviului.

Irbis Guard Grup ofera partenerilor sai serivicii de securitate si consultanta in domeniul securitatii avand in conducerea societatii cat si angajati cu vasta experienta in domeniul securitatii private.
Structura organizatorica a IRBIS GUARD GRUP permite selectia, instruirea si coordonarea personalului pentru a ridica permanent calitatea serviciilor prestate astfel venind in intampinarea solicitarilor partenerilor sai cat si viitorilor beneficiari dispunand de logistica de ultima generatie, dispecerat 24/7 avizat in conformitate cu legea in vigoare.