Angajam Croitor(easa)

ViitorPlus

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam o persoana care sa se alature echipei noastre de croitori

Cine suntem?

Suntem o unitate protejata autorizata de catre Ministerul Muncii, Familiei, Protectiei Sociale si Persoanelor Varstnice, deoarece cel putin o treime dintre angajati sunt persoane cu dizabilitati. De-a lungul timpului am angajat 26 de persoane cu dizabilitati sau cu probleme sociale. In prezent, avem o echipa de lucru de 12 persoane care integreaza si 5 persoane cu dizabilitati;
Anul 2016 a marcat o performanta, intreaga activitate a fost sustinuta exclusiv din activitatea economica a atelierului;

CERINTE

Ce ne dorim de la persoana care se va alatura echipei noastre?

Sa fie interesat/a sa lucreze cu o echipa diversa, cu colegi din medii sociale diferite;
Sa aiba o minima experienta in domeniu, creativitate, inclinata spre performanta;
Sa fie interesat/a de activitati de cusut si de croit;
Responsabilitate si seriozitate fata de indatoririle zilnice;
Sa aiba abilitati bune de comunicare si coordonare cu colegii din productie;
Sa fie ordonata si orientata spre rezultate de calitate si in timp util.
Detalii fisa de post, pe site-ul nostru.

BENEFICII OFERITE

Oferim:

Venit salarial lunar, contract individual de munca + Tichete de masa => pachet salarial de 1380 lei net, pentru indeplinirea normei de lucru stabilite.
Suport si indrumare profesionala din partea Maistrului atelierului si Managerului de proiect.

Daca te regasesti intr-o parte din cele scrise mai sus si esti curios/oasa sa ne cunosti, trimite-ne un CV la hr@viitorplus.ro sau contacteaza-ne la 0735 215453. Te asteptam sa ne cunoastem!

ViitorPlus este o organizaţie neguvernamentală, nonprofit, care implementează proiecte de dezvoltare durabilă încadrându-se în următoarele domenii de activitate: managementul capitalului natural, producţie şi consum durabil, educaţie pentru dezvoltare durabilă, buna guvernare.