Angajam contabil in Bucuresti!

PETTYFLOR MARKET SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati / Realizari
- Intocmeste documente contabile primare (avansuri, deconturi) si Registrul de Casa;
- Gestioneaza, centralizeaza si arhiveaza documente;
- Urmareste realizarea bugetelor de cheltuieli pe proiecte si intocmeste bugetul societatii;
- Tine evidenta scadentelor facturilor, a contractelor de munca si a celor cu furnizorii, a fisei de prezenta zilnica, a zilelor de concediu;
- Mentine relatia cu furnizorii, banca, administratia financiara si celelalte organe ale statului;
- Emite facturi si verifica graficul de facturare;
- Intocmeste contractele de munca, cu clientii si furnizorii (cand este cazul);
- Actualizeaza permanent inventarul obiectelor din companie si realizeaza inventarierea periodica;
- Redacteaza documente si completeaza formulare;
- Asigura aprovizionarea cu consumabile si necesarul pentru activitatile de protocol;
- Alte sarcini administrative, de secretariat si de contabilitate primara.

Alte informatii
Oferta (bonusuri, beneficii):
- Dezvoltare profesionala intr-un mediu placut si motivant;
- Mediul de lucru modern si profesionist;
- Transfer de know-how permanent;
- Plan de cariera, motivare si dezvoltare;
- Implicarea intr-un proces de induction care sa faciliteze adaptarea si integrarea;
- Salariu atractiv si bonusuri de performanta;
- Training continuu;
- Raport echilibrat program de lucru-timp liber.

CERINTE

Cerinte
- Absolvent de facultate cu profil economic (de preferat ASE);
- Experienta de cel putin 2 ani in domeniul contabilitatii;
- Cunostinte solide MS Office;
- Limba engleza la nivel avansat;
- Abilitati de comunicare si lucru in echipa, flexibilitate, gandire pozitiva, onestitate, nivel ridicat de atentie, spirit de raspundere, rapiditate in actiune, putere de concentrare pe mai multe sarcini in acelasi timp, capacitate de invatare si asimilare rapida;

Companie romaneasca de servicii de marketing, strategie si consultanta